Druhá třída se představuje

Vítáme vás v naší třídě 2. třídě „Mravenečků“, ani jsme se nenadáli a už jsou z nás druháci. Jsme stále  nejpočetnější třídou v naší škole - celkem 28 dětí, z toho 15 chlapců a 13 dívek. Naší třídní učitelkou je Mgr. Milada Henclová, která nás učí všechny předměty, kromě hudební výchovy s paní Evou Vaňkovou.

Přesídlili jsme do 1. patra budovy tělocvičny a družinu máme u "oka" - moc se nám tam s paní Hanou Kazdovou líbí.

Mravenečci už nejsou ve škole nováčci, ví, že existují pravidla, která se snažíme všichni dodržovat. Mnoho toho umí a ještě více toho chtějí vědět. Nejvíce se naučíme, když si všechno vyzkoušíme. Jaká  bychom to byla mravenčí třída, kdybychom neměli hračku toho nejznámějšího - Ferdy Mravence jako maskota? Je s námi v ranním kroužku, jinak sedí na stole u paní učitelky a hlídá nás. Jsme rádi, že se nám daří být tak pilní jako on.