Ohlédnutí za Plesem školy

Již  posedmnácté jsme zažili plný sál za zvuku kapely Fortuna při Plesu školy dne 26.února 2016. Rádi bychom touto cestou poděkovali ještě jednou všem sponzorům, bez jejichž štědrého přispění bychom nemohli náš ples uskutečnit, a všem, kteří se na realizaci plesu podíleli.

Velký dík patří i mažoretkám ze Štoků a taneční skupině GEMINI z Jihlavy, která vystoupila s ukázkou latinsko - amerických tanců. Svoji premiéru se ctí zvládli žáci naší školy, kteří si zcela samostatně připravili velmi pěkné vystoupení a právem si zasloužili nemalý potlesk. Jsem na ně hrdá a pevně doufám, že jim elán vydrží.

Vám všem zúčastněným díky za skvělou atmosféru a za výdrž až do ranních hodin. Za rok se budeme těšit na shledanou.

Za realizační tým Simona Korefová