Ve čtvrtek 22. června proběhlo slavnostní rozloučení s předškoláky a nocování ve školce. Sešli jsme se v hojném počtu ve třídě Žabiček a po dojemné řeči p. Krpálkové začalo vystoupení dětí s pásmem písniček a individuálních básniček. Následovalo slavnostní ošerpování dětí, předávání dárečků a předávání knih, které si děti celý rok vyráběly. Po skončení rozloučení a odchodu rodičů jsme si s dětmi připravili zmrzlinové poháry, hrály na zahradě pohybovou hru a vydali jsme se směrem k lesu, kde jsme hledali pohádkové postavičky a opekli jsme si vuřtíky. Po návratu do MŠ jsme se osprchovaly a pustili jsme si pohádku. Letos nám nocování v MŠ zpestřila „bojovka“, kterou děti přivítaly s velikým nadšením.  Celý den jsme si moc užili. Jsme rádi, že letos ve školce spaly všechny děti, které odchází do 1.třídy a že spaní ve školce bylo pro ně příjemným a nezapomenutelným zážitkem.