V pátek 19. února se konal ve třídě Žabiček a Žabáčků druhý projektový den s názvem „Den v pravěku“. Rodiče měli nelehký úkol, a to obléci své děti do pravěkého tématu. I přesto se s tím všichni poprali na výbornou a děti přišly oblečené v nápaditých kostýmech, za které bychom chtěly rodičům poděkovat. Děti si od rána vyráběly dinosaura a poté je čekal program plný soutěží a her. Také jsme nezapomněli na třídu Myšiček a Soviček, které jsme jako správní pračlověčí lidé přepadli a zajali. Celé dopoledne jsme si moc užili a děti si jako vzpomínku domů odnesly spoustu věcí. Také bychom chtěly poděkovat p. Mertové a p. Hanauerové za sladkosti pro děti. Již se těšíme na poslední projektový den, který nás čeká v květnu.