V pondělí 31. 10. se ráno do naší třídy Žabičky II. začala scházet různá strašidla- kostlivci, čarodějnice, duchové…a začalo naše halloweenské dopoledne, na které se všechny děti moc těšily. Začali jsme strašidelnou přehlídkou, ke které jsme si pustili strašidelnou hudbu. Poté všechna strašidla usedla ke stolečkům, kde měla za úkol pracovní listy k danému tématu. Dále jsme se přesunuli do Žabiček I. k interaktivní tabuli, kde děti společně hrály hru: Uhodni, co mám za zády. Na závěr dopoledne to všechna strašidla rozjela při společném tanci na píseň Jóžin z bažin. Za všechny splněné úkoly si všechny děti zasloužily sladkou odměnu od rodičů, kterou si i se strašidelnou kočkou mohly odnést domů. Tímto děkujeme všem rodičům za připravení kostýmů dětem a za dobroty, které přinesli.