Ve čtvrtel 16. 6. 2016 se uskutečnil ve třídě Soviček Den maminek, babiček.... Jsme moc rády, že jsme tento den kvůli neštovicím odložily. Děti se velmi těšily, jak všechny přítomné překvapí tím, co umí. A nakonec se malí zpěváci sešli téměř všichni. Bylo vidět, že dospělí se na vystoupení svých dětiček hodně těší, protože účast byla velmi vysoká. Děti předvedly pásmo básniček, písniček a tanečků, co se za celý rok naučily. Potom děti s nadšením předaly maminkám vlastnoručeně vyrobený dáreček a přání. Dále nás čekalo společné občerstvebá, společný tanec a tentokrát velmi krátké vyrábění - vázička na květiny. Z tohoto dne máme jako učitelky hezké pocity a myslíme si, že jsme si společné odpoledne velmi užili. Tímto způsobem také chceme velmi poděkovat všem maminkám, babičkám... za přípravu dobrot na pohoštění. Moc nám to pomohlo s organizací.