Ve čtvrtek odpoledne 25. 2. 2016 se u Soviček konal Den tatínků a dědečků. Naštěstí děti odolaly nástrahám nemocí a sešly se v hojném počtu. V hojném počtu dorazili i tatínkové a dědečkové se zásobami občerstvení od maminek - za to jim moc děkujeme. Bylo opravdu výborné. Začali jsme uvítáním všech příchozích a nabídnutím kávy nebo čaje a potom nám již nic nebránilo začít s připraveným programem sestaveným z básniček a písniček. Děti si vystoupení užívaly a vůbec jim nevadilo, že mají tolik diváků. Tatínkové dostali od dětí perníčky v sáčku s mašličkou, aby neodcházeli domů s prázdnou. Následovalo malé občerstvení účinkujících a společný tanec na židličkách. Na ten se děti těšily nejvíce. Mírně vyčerpaní jsme se ještě vrhli na společné vyrábění větrníků a oblíbené fotografování s hotovými výrobky.
Děkujeme tatínkům i dědečkům, že si udělali čas a strávili s námi krásné odpoledne.