V pondělí 31.10.2022 se ve třídě Myšiček uskutečnilo Halloweenské dopoledne. Děti i paní učitelky měly v tento den přijít do školky převlečeny v halloweenských kostýmech.
    Dopoledne bylo ve znamení pohybových her-děti si zkusily létat na koštěti, prolézat velkou pavučinu a následně jsme si zahráli hru, kdy se děti schovávaly pod kostým p. učitelky a ostatní děti hádaly, kdo se ztratil. Další aktivitou bylo představení a pojmenování masek.
    Po celou dobu programu nám hrála ve třídě hudba a na ni jsme si stihli i zatancovat.
    Na konci programu došlo ke společnému fotografování a děti od paní učitelek dostaly za splnění všech úkolů sladké odměny a medaile.
    Halloween ale tímto dopoledním programem nekončil. Všichni se už těšili na večerní Halloween, který se konal v prostorách mateřské školy za doprovodu rodičů.