Ve středu 16. 5. 2018 se ve třídě Medvídků konal Den maminek a babiček. S dětmi jsme si připravili zábavný program v podobě básniček, které se děti naučily, říkadel - kolo kolo mlýnsky, zlatá brána, zajíček své jamce, pracovní činnosti - skládání a lepení obrázku, pohybové hry - obruče a strachový pytel. Vše jsme dělali společně s maminkami. Děti se tak nestyděly a ukázaly vše, co uměly. Poté následovalo krátké občerstvení a společné tvoření maminek a dětí. Každý měl možnost ozdobit si pytlík na bačkůrky. Byly připraveny fixy nebo barvy na textil.  Děti si daly na pytlíčkách záležet a všechny byly povedené. Odpoledne jsme si všichni moc užili.  Účast byla hojná, za což mnohokrát děkuji maminkám a babičkám.