V úterý 13. 3. 2018 nás v MŠ navštívilo divadlo s pohádkou „Příběhy kočky Micky“. Na začátku představení nás přivítala paní divadelnice a společně jsme si řekli, jak se při divadle máme chovat. V pohádce vystupovala kočka, ježek a jejich kamarádi krtek, sluníčko a vrabčák. Pohádka se skládala ze tří příběhů, kdy kočka Micka napravuje nevychovaného ježka. Na konci vždy dojde k poučení a napravení ježka. V prvním příběhu nám pohádka ukázala, že lenost a pýcha se nevyplácí. Po zasloužené práci nás čeká odměna. V druhý příběhu jsme se dozvěděli, že les musíme chránit. Třetí příběh nás poučil, že všichni jsme kamarádi a musíme si pomáhat. Lhát se nesmí, to musely všechny děti kočičce i ježečkovi slíbit. Děti byly po celou dobu pozorné a zaujaté. Především díky zapojení do děje a do písniček, které v příběhu zazněly.