V neděli 14. května proběhla v Sokolovně v Lípě „Školní akademie“. Jako každý rok, tak i letos nemohla naše školka u takové krásné akce chybět. Všechny třídy si připravily svá vystoupení. Myšičky-píseň a taneček „Čokoláda“, Sovičky a Medvídci společnou básničku a taneček „Krokodýl“ a Žabičky si připravily „Cirkusové představení“. Také paní učitelky ze školky nezahálely a ještě jako překvapení pro děti si připravily hudební pohádku O Budulínkovi. Všechna vystoupení měla úspěch a od publika se dočkala velikého potlesku. Tímto bychom chtěly poděkovat všem maminkám ze Soviček a Medvídků za přípravu oblečení pro děti a veliké díky patří maminkám ze třídy Žabiček za přípravu nádherných kostýmů na náš cirkus. I díky Vaší spolupráci jsme sklidili takový úspěch.