V pátek 5. 5. 2017 se všechny děti z Medvídků, Myšiček a Soviček vydaly se svými učitelkami autobusem na výlet do Podlesíčka. Dětem cesta rychle utekla. V Podlesíčku na nás již čekala čarodějnice Kanimůra a po vydatné svačině nás pěkně provedla mezi pohádkovými chaloupkami a postavičkami. U jedné chaloupky jsme dokonce objevily spící Sněhurku, kterou se nám podařilo vzbudit. Byla ráda a tak nás také doprovodila až na konec ke kováři. Děti od Kanimůry dostaly lízátko za znalosti pohádek podle obrázků a nakonec se ještě s našimi průvodkyněmi na památku vyfotografovaly. Cesta zpět do školky nám také rychle utekla. Děti byly plné zážitků a některé z toho i usnuly.Výlet se nám opravdu vydařil, i počasí nám přálo.Tak zase někdy na shledanou.