V pondělí 31. 10. 2016 proběhla ve školce oblíbená podzimní akce pro děti a rodiče „HALLOWEEN“.
Pro příchozí děti byly ve třídách mateřské školy připraveny úkoly, které musely splnit.
Za každý splněný úkol dostaly děti razítko, s vyplněnou kartičkou si pak šly pro zaslouženou odměnu. Následovalo projití strašidelné cesty, která byla označená zapálenými světýlky. Podél cesty byla poschovávaná nejrůznější strašidla.
Velké poděkování patří dětem ze základní školy, které se převlékly za strašidla a poctivě strašily, p. Havlové a Boudové za řízení strašidel, p. Výborné a sl. Paláskové za pomoc, školní družině za výrobu medailí a všem rodičům, kteří také přispěli – buď napečením cukroví, zakoupením sladkostí nebo donesením vydlabaných dýní či jiných strašidelných dekorací.