V pátek 13. 5. jsme měli naplánovaný výlet do Polničky, ale velmi jsme se báli, že nám nebude přát počasí, ale nakonec jsme na výlet do Polničky vyrazili. Počasí nám přálo, občas nám zasvítilo i sluníčko. Na místě nás čekala milá obsluha, příjemné místo, kde jsme si snědli svačinku od paní kuchařek a dobrůtky z domu a pak jsme se společně vydali na atrakce. Děti si velmi užily skákací hrad, samy řídily čtyřkolky na baterky, strojvedoucí nás několikrát svezl místním expres vláčkem, kde jsme samozřejmě dostali jízdenky. V neposlední řadě jsme ještě navštívili lanovou dráhu, kde si děti vyzkoušely svojí sílu.
Děti si výlet velmi užily, smály se a celou cestu zpět nám vyprávěly, co bylo nejlepší a co je nejvíc bavilo. Už se společně těšíme na další výlet.