V pátek 12. dubna se v mateřské škole konal „Den otevřených dveří“. Kdo se chtěl podívat, jak školka funguje „za pochodu“, měl tento den tu nejlepší příležitost. Sraz byl hned ráno před budovou, kde návštěvníky přivítalo vedení školky – paní učitelka Gruberová a paní učitelka Bastlová. V každé třídě byla možnost shlédnout určitou část dopoledního programu – ve třídě Medvídků ranní kruh, v Myšičkách zase centra aktivit, Žabičky II. zahrály pohádku „O dvanácti měsíčkách“ a ve třídě Žabiček I. si každý mohl dosyta pohrát a zeptat se na vše, co ho zajímalo. Kdo nespěchal, využil na velké zahradě naše prolézačky a kolotoč, nebo vyrazil s předškoláky na procházku po okolí. Účast byla hojná, což nás velmi překvapilo a moc moc potěšilo.