Dne 29.4. 2022 se konal v MŠ čarodějnický den. Od rána chodily děti převlečené v čarodějnických kostýmech a čekaly co se bude dít. Dopoledne měly děti ve svých třídách připravený svůj program – vyrábění čarodějnic, pohybové hry, soutěže a poté se všechny děti sešly před školkou a všichni jsme šli společně pálit čarodějnici, kterou letos tvořila třída Medvídků. Hlavním úkolem bylo projít branou a ukousnout si zavěšenou sladkou gumovou myšku, dětem se tento úkol velice líbil. Po cestě na ,, Vraňák,,  jsme všichni zpívali různé písně za doprovodu kytary. Po příchodu k ohništi jsme si řekli o tom proč se pálí čarodějnice a tu naší čarodějnici jsme zapálili. Když čarodějnice dohořela vrátili jsme se opět s doprovodným zpěvem zpět do MŠ. Akce se vydařila a dětem se čarodějnický den moc líbil.

A NAŠE STARÉ ČARODĚJNICE :-)