Ve středu 16. března navštívili naši školku myslivci. Na jejich návštěvu se každoročně velmi těšíme, a protože k nám po dobu pandemie nemohli přijít, těšili jsme se letos o to víc. Myslivci nám přinesli ukázat kůže zvířat, která můžeme v lese vidět, kůže jsme si mohli pohladit a hádali jsme, z jakých zvířat jsou. Poznali jsme lišku, jezevce i divoké prase. Také jsme si povídali o zajících a dozvěděli jsme se, že jich je v našich lesích opravdu málo. Zajímavé bylo vyprávění o jelenech a srncích, kterou páni myslivci doplnili ukázkou parůžků, parohů i velkou trofejí jelena. A co teprve obrovské zahnuté parohy muflona! Na závěr jsme se ještě podívali mysliveckým dalekohledem a pánové nám dokonce představili mysliveckou flintu a patrony. Zejména pro chlapce byla tato část besedy opravdu zajímavá. Pánům myslivcům velmi děkujeme za jejich ochotu i za bonbónky pro naše děti a budeme s radostí vyhlížet další setkání.