Výlet 1. A a 1. B do zoo 27. dubna 2023 - ZVÍŘATA V KRABICI II

- to je název dalšího výukového programu Zoologické zahrady v Jihlavě, kterého se tentokrát zúčastnili žáci našich prvních tříd. Do Jihlavy se vypravili se svými učitelkami ráno 27. dubna 2023.

Výuka v podzemní učebně byla zahájena v 8:30. S programem seznámila žáky příjemná paní lektorka, předala jim jmenovky, a krabice označené písmeny byly tu. Každá skrývala pod svým písmenkem zajímavé zvířátko, o kterém se děti dozvídaly informace o jeho výskytu a životě. V průběhu besedování plnily děti zajímavé úkoly, vzájemně si sdělovaly svoje zkušenosti a znalosti a výborně spolupracovaly s lektorkou. Odměna je čekala na závěr – užovka červená. Děti překonaly strach z hada, vzaly ji do ruky nebo ji pohladily.

Po vlastní výuce jsme se vydali na prohlídku ZOO a za nákupy suvenýrů. Všichni jsme se v pořádku vrátili do školy a děti se s chutí pustily do dobrého oběda.

Mgr. Hana Vencovská

• ZOO_1_A_B_duben_2023_1