Mezinárodní Cambridge zkouška z anglického jazyka – květen 2023

Řada našich žáků se v loňském roce připravovala v kurzu (placeném kroužku s paní Kamešovou) na mezinárodní Cambridge zkoušku z anglického jazyka pod patronací Evropského centra jazykových zkoušek v Havlíčkově Brodě. Někteří tento kurz pojali jen jako rozšíření svých jazykových dovedností, ovšem dvě naše žákyně M. Kuncová (loni 6. ročník) a M. Šedinová (loni 8. ročník) sebraly odvahu se skutečně náročné zkoušce podrobit. Absolvovaly šestihodinový maratón ověřování svých schopností v poslechu, psaní, ústní komunikaci s komisí a ve čtení s porozuměním. Obě si vysloužily mezinárodně uznávaný jazykový certifikát, který si slavnostně převzaly 5. září 2023 z rukou zástupkyň jazykového centra a s blahopřáním starosty města Havlíčkův Brod. Tímto jim oběma gratulujeme a věříme, že ve svém nadstandardním vzdělávání budou pokračovat.

• IMG-20230905-WA0012
  • IMG-20230905-WA0013