Ve třídě Žabiček se tento projektový den stal již tradicí. Protože se ve třídě sejdou děti ze všech tříd, tento projektový den využíváme na stmelení celého kolektivu, na utvoření vzájemného přátelství. Celé dopoledne se neslo v soutěžení „O nejlepšího a nejšikovnějšího žabáka na celém světě“. Děti musely splnit osm úkolů, aby se z nich stal právě ten nejlepší a nejšikovnější žabák. Úkoly byly zaměřené na celkový rozvoj dětí, pohybové hry se střídaly s didaktickými, děti skládaly puzzle podle barev, musely zazpívat písničku, kterou znají ….
Celé dopoledne děti soutěžily ve dvojici s kamarádem, kterého si vybraly náhodně, pomocí žabičkového pexesa schovaného ve třídě.
První projektový den se nám vydařil, děkujeme rodičům za ochotu při vyrábění kostýmů.