Ve středu 11. května se konal ve třídě Žabiček a Žabáčků poslední projektový den tohoto školního roku s názvem „Den broučků a berušek“. Hned z rána si děti vyrobily hrneček na medový čaj a po svačině na ně čekaly připravené soutěže. Děti se rozdělily do čtyř družstev-červení, zelení, modří a žlutí a společně plnily úkoly,  za které získávaly body-hledání tvarů podle barev, přelévání vody plastovou stříkačkou do lahve, hledání dílků a skládání papírového úlu, plnění bludiště .. . Abychom využily hezké počasí, vyfotily jsme se společně venku na zahradě. Děti za splnění všech úkolů dostaly sladkou odměnu v podobě lízátka, bonbonu a perníku ve tvaru motýlka. Chtěli bychom poděkovat rodičům za přípravu nápaditých kostýmů.