Ve středu 27. 2. se ve třídě Soviček konal Den tatínků, dědečků a bratříčků. Na tento den jsme si připravili program v podobě ukázky dne v MŠ pod názvem „Den malého šmouly v MŠ“- pásmo obsahovalo písničky, básničky, tanečky, které se děti v průběhu pololetí naučily. Děti předvedly, co umí a jak je to ve školce baví.  Poté následovalo krátké občerstvení a společné tvoření tatínků a dětí. Každý měl možnost vyrobit si jarní věneček. Děti byly rády, že tatínky ve školce mají a tak všechny hezky vyráběly a s tatínky spolupracovaly. Věnečky byly krásné a určitě maminkám doma udělají radost. Účast byla velká, a tak mnohokrát děkujeme tatínkům, dědečkům i bratříčkům. Odpoledne jsme si všichni moc užili. Děti mají od paní učitelek velkou pochvalu, protože byly po celou dobu hodné a vystoupení se jim moc povedlo.  Moc děkujeme maminkám, které nám na tento den připravily občerstvení.