Ve středu 19. února se ve třídě Medvídků konal Den tatínků. Na tento den byl připraven program s názvem „Půlrok malého medvídka ve školce“. Tímto vystoupením jsme chtěli tatínkům ukázat, jak to u nás ve třídě chodí, jaký máme denní program, jak známe pravidla třídy, jak se učíme barvičky, dny v týdnu a počítání. Také jsme jim předvedli pár básniček, písniček a tanečků, které máme k týdenním tématům. Vystoupení jsme zakončili společným tanečkem s tatínky a dědečky. Byla to velká zábava a děti si to moc užily. Poté následovalo krátké občerstvení a společné tvoření tatínků a dětí. Každý měl možnost vyrobit si tučňáka z petláhve a polystyrenové koule. Bylo vidět, že děti jsou rády, že s tatínky mohou ve školce vyrábět, a tak všechny krásně pracovaly. Tučňáci byli krásní. Účast byla velká, a tak mnohokrát děkujeme tatínkům. Odpoledne jsme si všichni moc užili. Zároveň mají od paní učitelky velkou pochvalu děti, které se při vystoupení snažily předvést vše, co umí a také byly po celou dobu hodné a pracovité.