Ve středu 21. 2. se ve třídě Medvídků konal Den tatínků, dědečků a bratříčků. Na tento den byl připraven zábavný program v podobě básniček, které se děti v průběhu pololetí naučily, říkadel – (Zlatá brána, Kolo kolo mlýnský, Zajíček své jamce), pracovní činnosti – (skládání a lepení obrázku), pohybové hry- (obruče, strachový pytel, padák). Nejlepší bylo, že vše jsme dělali společně s tatínky, dědečky a bratříčky. Nikdo se tak nestyděl a všechny děti předvedly, co umí a jak je to ve školce baví.  Poté následovalo krátké občerstvení a společné tvoření tatínků a dětí. Každý měl možnost vyrobit si sněhuláka z květináče a polystyrenové koule.  Byla vidět radost dětí, že s tatínky mohou ve školce vyrábět, a tak všechny krásně pracovaly. Sněhuláci byli povedené. Účast byla sice malá ale i tak mnohokrát děkuji tatínkům, dědečkům i bratříčkům za to, že přišli mezi nás.  Odpoledne jsme si všichni moc užili.  Zároveň mají od paní učitelky velkou pochvalu děti, které byly po celou dobu hodné a pracovité.