Návštěva radní Kraje Vysočina na naší škole

V pondělí 6. března přijela na neformální návštěvu naší školy radní pro oblast školství, mládeže a sportu Kraje Vysočina Fialová Jana, Ing., MBA. Paní radní podiskutovala s panem starostou o avizovaných změnách v dopravní obslužnosti. Společně se shodli, že i v souvislosti se zajištěním povinné školní docházky je třeba vše včas vyřešit.

Při prohlídce školy paní radní zavítala do mateřské školy, k prvňáčkům a do školní družiny, prohlédla si odborné učebny, včetně školních dílen a žákovské kuchyňky. Návštěvu zakončila ve školní jídelně a dozvěděla se něco a našich společných kulatých stolech zaměřených na zdravé potraviny a skladbu jídelníčku.

Při rozloučení bylo patrné, že se paní radní u nás ve škole líbilo, chutnaly jí skořicové koláčky našich šikovných děvčátek pod vedením paní Exnerové a byla potěšena bezprostředními vztahy našich pedagogů a dětí. Tímto jí děkujeme za velmi milou a vstřícnou návštěvu a budeme se těšit na příští.