Úžasný úspěch našich žáků v okresním kole Matematické olympiády pro 5. ročník - květen 2021

Ve středu 19. 5. proběhlo na naší škole okresní kolo Matematické olympiády pro 5. ročník. Účastnilo se ho 6 žáků, kteří v době pandemie doma samostatně vypracovali 6 úloh, z čehož alespoň 4 měli správně. Okresního kola se zúčastnili prezenčně ve škole s časovou dotací 90 minut, přičemž museli vyřešit 3 úlohy. Nejdůležitější bylo správně popsat výsledek. Protože při posuzování výsledků záleželo, jak se bude odpověď hodnotitelům líbit. První místo nám uteklo pouze o půl bodu. O fantastický výsledek se postaral a druhé místo získal Šíma Poulíček. O třetí místo se dělí Péťa Staníček a Anetka Kalinová. Všichni tři získají diplom a poukázku na nákup v knihkupectví. Soutěže se ještě účastnili Áďa Hejlová, Nela Kučírková a Eliška Kučírková. Všem moc gratulujeme a je úžasné, že máme ve škole tak šikovné a inteligentní žáky.