Pokyny MŠMT k provozu škol + informace k testování před přijímacími zkouškam, Mimořádná opatření Vlády ČR, Minsterstva zdravotnictví ČR

Ochrana zdraví ve středních školách, konzervatořích a vyšších odborných školách v průběhu přijímacích zkoušek, maturitních zkoušek, závěrečných zkoušek a absolutorií ve školním roce 2020/2021 ZDE

INFORMACE k provozu škol 3. 5. 2021 ZDE

INFORMACE k provozu škol 12. 4. 2021 ZDE

Mimořádné opatření - rozvolnění ve školách od 12. 4. 2021 do odvolání ZDE

Mimořádné opatření - testování žáků ve školách ZDE

Mimořádné opatření - ochrana dychacích cest od 12. 4. 2021 do odvolání ZDE

MŠMT - Manuál k provozu škol od 12. 4. 2021 ZDE

MŠMT - Manuál k testování platný od 12. 4. 2021 do odvolání ZDE

Portál Vzdělávacích služeb

Vážená paní ředitelko,

Vážený pane řediteli,

Vážená paní,

Vážený pane,

dne 9.4.2021 byl zveřejněn materiál s názvem MŠMT k testování vlastním testem. Jelikož se z našeho hlediska jedná o důležitý materiál, chtěli bychom Vás na něj upozornit. Samotný materiál naleznete zde.

Dále Vás upozorňujeme na materiál s názvem Testy na covid do škol od státu už striktně nemusí být pouze z přední části nosu, který naleznete zde.

Současně Vás upozorňujeme na materiál s názvem MPSV: Krizové ošetřovné - Ošetřovné a rotační výuka (často kladené dotazy), který naleznete zde.

V neposlední řadě Vás upozorňujeme na materiál s názvem Mezioborová skupina pro epidemické situace (MeSES): K obnovení prezenční výuky na školách, který naleznete zde.

Také upozorňujeme na naši sekci Koronavirus a školy, kde můžete nalézt veškeré novinky z dané oblasti. Příslušnou sekci naleznete zde.

Závěrem Vás informujeme o tématu, o kterém právě diskutujeme. Jedná se o téma „Znovuotevření škol“, které naleznete zde. Můžete také hlasovat v naší anketě, kterou naleznete v pravé dolní části úvodní stránky. Téma ankety zní „Necháte se očkovat proti COVIDU a za jakých podmínek?“. V neposlední řadě Vám pak doporučujeme téma v naší službě Řešíme s Vámi. Tématem pro tento týden je nabídka firmy Tep Factor v oblasti dětské zábavy. Samotné téma můžete řešit, případně získat informace, proklikem v horní části obrazovky.