Matematický klokan 2021

Soutěž Matematický klokan proběhla na naší škole 19. – 24. března distanční formou. Tato soutěž byla zajisté zpestřením nejen pro žáky ale i pro učitele. Soutěž Matematický klokan totiž odráží logické schopnosti žáků a mnozí z nich, zejména žáci nižších ročníků, se na tuto soutěž opravdu těšili.

Na naší škole se do soutěže zapojili všichni žáci 2. – 8. ročníku v kategoriích Cvrček (2. a 3. ročník), Klokánek (4. a 5. ročník), Benjamín (6. – 7. ročník) a Kadet (8. ročník). Žáci druhého ročníku si soutěž vyzkoušeli až v době, kdy byli opět ve škole. Distanční forma této soutěže by byla pro naše druháčky velmi náročná, proto jsme rádi, že ji absolvovali až po návratu do školy. V kategorii Cvrček žáci mohli dosáhnout maximálně 90 b, v ostatních kategoriích maximálně 120 b. Děkujeme všem žákům za účast a gratulujeme těm nejlepším.

CVRČEK

2. ročník

 

3. ročník

Poulíček K.          

56

Folber

90 b

Adamec A.

51

Forman

90 b

Kučírek M.

38

Kalinová

79 b

 

 

Klokánek

Benjamín

Kadet

4. ročník

5.A

5.B

6. ročník

7. ročník

8. ročník

Fikar

110 b

Poulíček

110 b

Souček D.

109 b

Pfeifer

Kameníková

Novák

Venc

108 b

Fikar M.

95 b

Kalinová

82 b

Blažek

Jůzl

Váchová

Ranecká

99 b

Fikar T.

89 b

Souček J.

81 b

Kučera

Kotlas

Kučírková

  Zapsala Mgr. Romana Krpálková